Czyszczenie toalety bez chemii: Teściowa zdradziła sposób: Doskonale usuwa kamień i osady.

Zwykle w toalecie osadza się bardzo dużo brudu, nawet jeśli jest ona regularnie sprzątana.

Dzieje się tak głównie w przypadku miejsc trudno dostępnych i trudnych w wyczyszczeniu. Osadzanie się kamienia może także spowodować zatykanie się rur.

Poniżej przedstawiamy bardzo skuteczną metodę czyszczenia toalety, która zapewnia nie tylko doskonałe efekty, ale także usuwa kamień i różnego rodzaju osady.

Procedura przygotowania

Wyczyszczenie toalety tym sposobem jest bardzo proste. Przede wszystkim trzeba wziąć małą butelkę, która nie będzie miała zakrętki. Po jej zanurzeniu w wodzie trzeba nacisnąć ją kilkukrotnie, co pozwoli na wyssanie wody z toalety.

Procedurę tą należy powtarzać do momentu aż toaleta zostanie opróżniona z wody. Po wykonaniu tej części zadania do toalety należy nasypać sody oczyszczonej.

Sodę za pomocą pędzla trzeba rozprowadzić po całej toalecie i wszystkich miejscach, które muszą zostać wyczyszczone. Po około 30 minutach do toalety należy wlać ocet.

Po dłuższej chwili od wlania octu trzeba całość spłukać kilkukrotnie wodą.

Czyszczenie toalety można zakończyć nałożeniem pasty pod krawędź muszli oraz dozownika odświeżacza do toalet. Dzięki temu z toalety wydobywa się przyjemny zapach, a cała toaleta pozostaje dłużej czysta.

Jak widać, czyszczenie toalety w ten sposób jest bardzo proste i niezwykle skuteczne.

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!