Najciekawsze i najpopularniejsze przepisy kulinarne w sieci!

Domowe plastry na zaskórniki – szybko uporaj się z nimi dzięki tym plastrom. Nowa gładka skóra w kilka chwil

Dzięki tym plastrom szybko uporasz się z zaskórnikami. Zaskocz się efektami i pokochaj nową gładką skórę.

Zastanawiasz się jak szybko i efektywnie pozbyć się czarnych punków na nosie? Skuteczną pomoc zapewni Ci domowy i tani sposób.Potrzebne Ci będą jedynie dwa łatwo dostępne składniki: sól i cytryna.

Sok z cytryny posiada szereg pozytywnie działających na cerę zastosowań. Przede wszystkim rozjaśnia cerę, dzięki czemu zyska blasku, zwalcza zarazki i redukuje przebarwienia. Natomiast sól dogłębnie otwiera pory, a dodatkowo działa przeciwbakteryjnie.

Wykorzystanie tych dwóch składników, okazuje się o wiele lepszą alternatywną niż kupowanie drogich masek oczyszczających, które nie zawsze pomagają. Twój portfel Ci za to podziękuje, gdyż potrzebujesz tylko:

  • sól morska 1 łyżka
  • woda 1 łyżeczka
  • sok z cytryny 1/2 łyżeczki

Przygotowanie:

Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj w naczyniu, tak aby postawa jednorodna masa. W zależności od własnych potrzeb, przygotowana mieszaninę, nałóż na te miejsca na które potrzebujesz, czy na te na których znajdują się wągry.

Wcieraj ją dokładnie i delikatnie przez 2-4 minuty, a następnie ostrożnie zmyj letnią wodą. Aby zamknąć pory, przemyj delikatnie zimną wodą miejsca poddane oczyszczaniu.

Ważne jest, aby po zabiegu nie opalać twarzy. Nie należy tego robić, gdyż może dojść do podrażnień. Trzeba pamiętać, aby nie powtarzać zabiegu częściej niż 1-2 razy na tydzień.

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!