Najciekawsze i najpopularniejsze przepisy kulinarne w sieci!

Domowe sposoby na stałe usunięcie włosów. Szybko i skutecznie. Stosuję od lat

Mimo, że włosy są niezbędną ochroną dla naszego ciała, to będąc w niektórych miejscach mogą powodować dyskomfort, najczęściej psychiczny. Grupą, której włosy w nieodpowiednich miejscach najbardziej przeszkadzają są zdecydowanie kobiety.

W jakich miejscach? Są to najczęściej pachy oraz twarz, jednak równie często nogi. Za chwilę pokażemy ci kilka prostych sprawdzonych metod na włosy w niechcianych miejscach, stosując je 2-3 razy w tygodniu, pozbędziesz się wszystkich włosów znajdujących się tam gdzie ich nie chcesz.

Metoda pierwsza: Pasta z kurkumy. 

Składniki, których będziesz potrzebować:

  • ręcznik
  • woda, musi być ciepła
  • woda różana albo mleko
  • pół szklanki kurkumy

Sposób wykonania pasty z kurkumy: 

Należy zmieszać wszystkie składniki w celu wytworzenia gęstej piany. Pastę nałóż na te okolice, w których chcesz się pozbyć włosków.

Zostaw nałożoną pastę na 20-30 min. Następnie użyj mokrego, gorącego ręcznika w celu zmycia resztek pasty ze skóry. Weź suszarkę i wysusz nią mokrą skórę. Powtarzaj tę czynność przez 3-4 tygodnie, jeżeli chcesz uniknąć owłosienia na stałe.

Metoda druga: Woda z sodą do pieczenia.

Potrzebne będą:

  • woda
  • proszek do pieczenia

Sposób wykonania: 

Użyj sody oczyszczonej oraz wody aby zrobić z nich pastę. Aby pasta utrzymała się długo na skórze, musi być gęsta. Przed pójściem spać, nałóż pastę na całą powierzchnię pachy.

Pozostaw do rana. Rano, umyj pachę dokładnie, po czym wysusz ją suszarką. Zastosuj dowolny środek oczyszczający aby uniknąć wysuszenia skóry spowodowanego przez sodę.

Masz już dość wszelkich depilatorów i powracającego owłosienia? Zastosuj się do tych rad a zobaczysz efekt.

You might also like

Comments are closed.