U mnie się zgadza. Oto argumenty, które potwierdzają, że ludzie z grupą krwi 0 są wyjątkowi.

Ludzie z grupą krwi 0 są wyjątkowi! Dowiedz się dlaczego!

Grupa krwi 0 jest pierwotną grupą naszych przodków! Jak wiadomo z historii byli oni sprytni, szybcy i drapieżni, a także bardziej wytrzymali od nas.

W obecnych czasach osoby z grupą krwi 0 są istotnymi jednostkami oraz odgrywają ważną rolę w naszym społeczeństwie. Duże pokłady energii, aktywność, zdolności przywódcze oraz umiejętność skupienia to najważniejsze cechy charakteryzujące te jednostki.

Osoby z grupą krwi 0 są niezwykle wydajne oraz pracowite. Jednakże pod wpływem stresu stają się impulsywne i nadpobudliwe.

W przypadku braku aktywności fizycznej, stosowaniu złej diety i nawyków, a także wzmożonego stresu osoby te mogą borykać się z nieprzyjemnymi efektami metabolicznymi, takimi jak: zaburzenia pracy tarczycy, insulinooporność, otyłość.

Osoby te mają również predyspozycje do chorób tarczycy oraz występowania wrzodów. Często mają niski poziom hormonu tarczycy oraz zaniżony poziom jodu, który jest odpowiedzialny za pracę tarczycy. Efektem owych zaburzeń jest zmęczenie, zatrzymanie płynów w organizmie oraz otyłość.  

Poza tym osoby z grupą krwi 0 w porównaniu do innych grup, mają większą zawartość kwasu w żołądku, co prowadzi do chorób związanych z żołądkiem, podrażnień żołądka oraz występowaniem wrzodów.

Ciekawe jest to, że w Japonii grupa krwi wiązana jest z typem osobowości. W dodatku w Japonii możesz być poproszony o podanie grupy krwi na rozmowie kwalifikacyjnej!

W tym kraju osoby z grupą krwi 0 określane są, jako zaangażowane, odpowiedzialne, skupione oraz sumienne. Twierdzi się również, iż są to osoby bardziej zorganizowane i posiadające umiejętności logicznego myślenia. Ważne jest również to, że osoby z grupą krwi 0 powinny unikać kofeiny oraz alkoholu.

Kofeina może być szkodliwa z uwagi na podniesienie poziomu adrenaliny i noradrenaliny, które są już na wysokim poziomie u tych osób. Istotnym aspektem jest to, że osoby z grupą krwi 0 powinny być aktywne fizyczne, w celu zachowania zdrowia i stabilności emocjonalnej.

Najważniejsza jest dla nich regularna aktywność fizyczna od 3 do 4 razy w tygodniu. Polecane są w szczególności treningi aerobowe, trwające od 30 do 40 minut.

Poza tym, osoby z grupą krwi 0 powinny często się relaksować, np. jedząc powoli posiłek. Pod wpływem stresu nie powinny natomiast podejmować ważnych decyzji oraz wydawać pieniędzy.

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!