Schudnij tanim kosztem! Jedz 3 łyżeczki tej mieszanki dziennie i zrzuć kilka kilo w miesiąc!

Imbir to popularna przyprawa, ale korzeń tej rośliny ma też cenne właściwości zdrowotne. Zwiększa odporność organizmu, zwalcza bakterie i wirusy, przez co uważany jest za naturalny antybiotyk. Oprócz tego, imbir ma świetne działanie odchudzające.

Dowiedz się, jak przyrządzić koktajl imbirowo-cytrynowy i zrzuć zbędne kilogramy!

Potrzebujesz:

  • Imbir – ok. 300-350 g
  • Cytryna – jedna sztuka
  • Miód – ok. 150-200 g

Jak zrobić miksturę imbirowo-cytrynową?

Umyj korzeń imbiru i drobno pokrój. Umyj i posiekaj cytrynę, usuwając z niej pestki. Zblenduj owoce na gładką masę. Jeśli nie masz blendera, możesz użyć maszynki do mięsa. Dodaj do masy miód i wymieszaj.

Przełóż mieszankę do szklanego pojemnika, szczelnie zakryj i wstaw do lodówki. Spożywaj jedną łyżeczkę dziennie, osobno lub dodając do herbaty

Przy spożywaniu imbiru należy zachować umiar. Jeśli wystąpią objawy ze stronu przewodu pokarmowego, należy zaprzestać stosowania.

Jeśli nie pojawią się efekty uboczne, ta mikstura będzie doskonała na wiele dolegliwości. Niezastąpiona w jesienno-zimowym sezonie, gdy jesteśmy podatni na infekcje. Dzięki imbirowi i cytrynie możemy zapobiegać przeziębieniom i wspomagać ich leczenie. Miód to również cenny dla zdrowia składnik – odżywia, wzmacnia organizm, normalizuje pracę wielu narządów.

Mieszanka imbirowo-cytrynowa z miodem to najlepsze źródło witamin. Ciężko byłoby znaleźć cenniejsze dla zdrowia połączenie. Z pomocą tego koktajlu nie tylko będzie Ci łatwiej utrzymać prawidłową wagę ciała, ale też pozbędziesz się z organizmu złego cholesterolu i toksycznych substancji.

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!