Ciężko uwierzyć w efekt – Podpal liść laurowy i zostaw na 10 minut – stosuj przed snem.

Każdy z nas na pewno zna liście laurowe.

Przyprawa ta jest wszechstronnie używana w wielu kuchniach na całym świecie, a jej zapas z pewnością stoi gdzieś na jednej z półek w Twojej szafce. Czy wiesz jednak, że liści laurowych możesz też użyć w zupełnie inny sposób?

To proste! Włóż dowolną ilość liści laurowych – w zależności od intensywności zapachu, jaką chcesz uzyskać – do naczynia żaroodpornego lub popielniczki, podpal je i zostaw na minimum 10 minut.

Charakterystyczny zapach, który czujesz po upływie tego czasu, ma niezwykle pozytywny wpływ na Twoje zdrowie – nie tylko głęboko relaksuje i uspokaja skołatane nerwy, ale też przyczynia się do zwiększenia produkcji endorfin – czyli hormonu szczęścia! Czujesz już to?

Kadzidełko z liści laurowych możesz stosować również przed snem – pomoże Ci zasnąć i łagodnie oczyści Twoje drogi oddechowe, dzięki czemu Twój sen będzie spokojniejszy.

Myślisz, że to wszystko? Skądże! Zapach palonych liści laurowych odstrasza również komary!

Po prostu podpal liście i delektuj się spokojem, bez znienawidzonych bzyczących towarzyszy. Oprócz komarów, zapachu tego nie cierpią też inne insekty – możesz więc śmiało zrezygnować z drogich, chemicznych środków i postawić na ten prosty, bezpieczny i w pełni naturalny sposób.

Super, prawda? Przetestuj i koniecznie podziel się efektami ze swoimi najbliższymi.

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!