Moje dłonie są jak za czasu młodości. Wystarczy tylko 10 min w tygodniu.

Zadbaj o wygląd swoich dłoni z tą cudowną maską, która jest w stanie błyskawicznie poprawić wygląd dłoni. 10 minut tygodniowo daje widoczne efekty!

Dłonie to część ciała, która najszybciej ulega starzeniu. To właśnie dłonie najszybciej zdradzają wiek kobiety, szybciej niż zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie. O skórę twarzy łatwo jest zadbać, dzięki specjalistycznym preparatom, maseczkom i kremom.

Również w gabinetach kosmetycznych znaleźć można szeroką ofertę, jeśli chodzi o odmładzanie skóry wokół oczu, czy na czole. Z dłońmi jest dużo trudniej, dlatego też warto wypróbować tą wspaniałą domową maseczkę do rąk.

Dłonie stanowią wizytówkę kobiety, dlatego dobrze, by były zadbane i jak najdłużej wyglądały młodo. Dzięki tej masce wystarczy 10 minut tygodniowo, by widocznie odmłodzić i zregenerować dłonie, co najważniejsze maska jest łatwa w wykonaniu i bardzo tania, przez co stanowi wspaniałą alternatywę dla drogich zabiegów.

Jej działanie opiera sie głównie na oczyszczeniu i zmiękczeniu naskórka, co daje wspaniałe efekty wizualne. Ta wspaniała mikstura usuwa też plamy starcze, które nadają dłoniom szczególnie niekorzystny wygląd.

Dlaczego dłonie starzeją się tak szybko?

Istotny wpływ na ich wygląd ma ciągły kontakt ze środkami myjącymi i innymi detergentami. Promienie słoneczne i chemia domowa sprawiają, że skóra na dłoniach zaczyna starzeć się najwcześniej, bo już około 20 roku życia. Na szczęście można sobie pomóc, stosując różnego typu kremy oraz regenerujące maski.

Regenerująca maska do dłoni – składniki

  • sól morska – dwie łyżki
  • soda oczyszczona – dwie łyżki
  • pianka lub żel do mycia twarzy – 3 łyżki

Jak przygotować tę wspaniałą, domową maskę z jedynie 3 niedrogich i łatwo dostępnych składników?  Przygotowanie maski – krok po kroku

Zrobienie tej maski jest równie łatwe, co korzystanie z niej. Co należy zrobić? Pierwszym krokiem jest zmielenie soli w młynku do kawy, na delikatny proszek. Następnie sól trzeba wymieszać z sodą i kosmetykiem do mycia twarzy.

Wszystkie 3 składniki należy mieszać tak długo, aż uzyskają konsystencję gęstej śmietany, zazwyczaj trwa to około minuty. Po tym czasie i uzyskaniu pożądanej konsystencji maska jest gotowa do użycia. Jak ją stosować?

Powstałym kremem należy pocierać dłonie z obu stron, przez około 10 minut. Czas ten jest optymalny do uzyskania zadowalających efektów, takich jak:

  • rozjaśnienie przebarwień
  • zmiękczenie naskórka
  • rozjaśnienie włosów na dłoniach oraz ich przerzedzenie

To wszystko wpłynie na ogólny wygląd dłoni i sprawi, że będą wyglądały one młodziej. Maseczka jest w pełni bezpieczna i przyjazna dla skóry, ma również działanie peelingujące.

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!