Sprawdzona metoda, która działa profilaktycznie na ból nerwu kulszowego – Uzyskasz ulgę w bólu już w ciągu 10 minut.

Pozbądź się bólu nerwu kulszowego już w 15 minut. Niezawodna metoda rosyjskich lekarzy, którą stosuję z powodzeniem od lat.

Zapalenie nerwu kulszowego jest tak bardzo odczuwalne ponieważ jest to najdłuższy z ludzkich nerwów. Ból promieniuje od żeber do kolan. Zapaleniu oprócz bólu towarzyszy dyskomfort podczas siedzenia, ból odczuwamy w kręgosłupie i nogach. Podana tu metoda działa profilaktycznie. Ból znika w przeciągu 10 minut!

Wszyscy, którzy mieli do czynienia z zapaleniem nerwu kulszowego i towarzyszącym mu bólu, wiedzą jak bardzo obniża on komfort życia. Każdy kto go doświadczył, modli się żeby nie przydarzyło mu się to ponownie. Jest on tym bardziej uciążliwy, że pojawia się bez ostrzeżenia. Co gorsza będzie Ci towarzyszyć, i nie pozwoli normalnie funkcjonować przez kilka tygodni.

Proponowany zabieg należy wykonywać przed snem. Nie wymaga specjalnych przyrządów, a działa bardzo skutecznie.

Przygotowanie:

Do dużej miski wlej 10 l gorącej wody. Woda musi być gorąca, ale na tyle by móc zanurzyć w niej stopy. Do wody dodaj garść soli oraz 0,5 l octu jabłkowego. Energicznie wymieszaj składniki, aż sól się rozpuści.

Teraz włóż stopy do wody. Trzymaj je w misce do ostygnięcia wody. Po wyjęciu opłucz je ciepła wodą i wytrzyj do sucha. Połóż się do łóżka, a stopy dokładnie okryj ciepłym kocem. Utrzymywanie stóp w cieple przyczyni się do skuteczności metody.

Następnego dnia rano koniecznie załóż kapcie lub ciepłe skarpetki. Najważniejsze jest żeby nie chodzić boso, i nie wychładzać stóp.

Jak często stosować te metodę?

Profilaktycznie stosuj ten sposób raz na 6 miesięcy. Gdyby ból nawracał stosuj ją częściej. Dużo zdrowia!

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!