Najciekawsze i najpopularniejsze przepisy kulinarne w sieci!

Zdradzamy sposób jak ją odkryć i jak się jej pozbyć. Uważaj na negatywną energię w domu.

Twój dom emanuje energią będącą połączeniem energii członków Twojej rodziny. Wszystkie uczucia, myśli i emocje, emitują pewien rodzaj energii, co więcej, mogą przyciągać ją z otoczenia!

Negatywna energia w Twoim domu może niekorzystnie wpływać na Ciebie i Twoich bliskich. Gdy Wasze relacje nie układają się najlepiej, w domu brakuje harmonii, a Ty odczuwasz nieustanne podenerwowanie i zmęczenie, możesz mieć wrażenie, że prześladuje Cię pech. Tymczasem to właśnie zła energia działa na Ciebie w ten sposób. Na szczęście istnieją sposoby, by się z nią zmierzyć!

Jak rozpoznać negatywną energię?

Istnieje wiele sposobów, by przekonać się, czy za naszymi problemami i brakiem domowej harmonii, nie stoi panująca w domu negatywna energia.

Pokażemy Ci jeden z najprostszych!

Potrzebna będzie Ci przezroczysta, pozbawiona rysunków i zdobień szklanka. Pamiętaj, aby nigdy nie używać dwukrotnie tego samego naczynia. By sprawdzić, jaką energią emanuje Twój dom, postępuj według poniższych kroków:

  • Weź przezroczystą szklankę lub inne naczynie (koniecznie bez wzorów i zdobień)
  • Wsyp sól morską do 1/3 objętości naczynia,
  • Dolej ocet winny lub organiczny ocet jabłkowy do 2/3 objętości naczynia,
  • Dolej czystą wodę do wysokości naczynia,
  • Umieść szklankę w miejscu, gdzie według Ciebie negatywna energia jest najbardziej odczuwalna,
  • Pozostaw naczynie na 24 godziny. Pamiętaj, by w tym czasie go nie dotykać!

Po upływie doby sprawdź, w jakim stanie znajduje się naczynie. Szczególnie ważna będzie sól, która nie rozpuści się całkowicie. Musisz monitorować jej ruch. Zdarza się, że znajduje się na samym dole lub może spowodować wznoszenie się. 

Kiedy się wznosi – energia jest ujemna. Kiedy przestaje się wznosić oznacza to że cała energia została przechwycona. Zastosuj tę samą procedurę dla innych pokoi w Twoim domu.

Wkrótce zauważysz znaczącą poprawę i odczujesz pozytywne wibracje w Twoim domu!

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!