„Chyba jej się sufit na łeb spi**dolił” Tyle kosztują pączki Magdy Gessler

Internauci nie dowierzają i pytają czy słynnej restauratorce przypadkiem nie spadł sufit na głowę. Ceny pączków u Magdy Gessler zwalają z nóg.

paczki1

Co roku w tłusty czwartek Polaków ogarnia pączkowy szał. W ten dzień bezkarnie możemy obżerać się niezdrowymi przekąskami, więc tradycją stało się, iż Polacy pochłaniają ogromne ilości pączków. Statystycznie w ten dzień jemy po więcej niż dwa pączki.

Okazuje się, że najdroższe pączki w Warszawie kupimy u Magdy Gessler.

Za jednego pączka z nadzieniem różanym restauratorka życzy sobie… 8 zł! Te z nadzieniem malinowym kosztują aż 9 zł za sztukę.

paczki2

Ceny dosłownie zwalają z nóg, a mimo to pączki Magdy Gessler cieszą się sporą popularnością. Większość z nas decyduje się jednak na tańsze odpowiedniki. W sklepach sieci Biedronka na przykład za jednego pączka zapłacimy 38 groszy.

– „Pączki w Biedronce po 38 gorszy, a ta sprzedaje za 9 złotych?! Chyba jej się sufit na łeb spier*olił. Kto to kupuje? Można mieć za to ponad 23 pączki w biedrze” – pisze sfrustrowany pan Karol.

Nie każdy jednak podziela to zdanie:

– „Może drogo, ale co z tego? Liczy się jakość, a ta u Pani Magdy jest ŚWIETNA! Wolę jednego pączka ale smacznego niż nawet 100 tłustych kartofli z dyskontu” – ripostuje pani Oliwia.

A Wy co sądzicie na ten temat?

Tekst pochodzi z: polubione.com

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!