Sprawdzona metoda na gęste włosy w ciągu miesiąca. Bardzo szybki wzrost – bez zbędnych ceregieli

Gęste i długie włosy to odwieczne marzenie wielu kobiet. W pogoni za nim, próbują szeregu różnych sposobów, na pobudzenie wzrostu włosów.

Jednym z nich jest znana maska z proszku gorczycowego, który od dawna słynie jako super środek pobudzający i stymulujący wzrost. Jednak nie tylko sprawia, że włosy rosną szybciej, ale dodatkowo reguluję produkcję łoju, dzięki czemu włosy mniej się przetłuszczają.

Aby poprawie zastosować proszek należy go wymieszać z żółtkiem, oliwą, kefirem lub olejem migdałowym, aby nie przesuszyć wrażliwej skóry głowy.

Do wykonania maski należy przygotować:

Następnie ważne jest, aby dokładnie wymieszać wszystkie składniki, tak aby maska nabrała kremowej konsystencji i była łatwa w aplikacji.

Aby dobrze to zrobić należy podzielić włosy na równe pasma i nakładać równomiernie konsystencję na skórę głowy, żeby dobrze jak najwięcej cebulek włosów. Jednak trzeba pamiętać o tym, aby unikać nakładania maski na końcówki włosów.

Po nałożeniu, szczelnie przykryj głowę foliowym czepkiem, a następnie ręcznikiem, aby maska dokładnie zadziałała w cieple. Jeśli robisz ją pierwszy raz, nie trzymaj jej dłużej niż 15 minut.

Za każdym razem, powtarzania kuracji, można wydłużać czas jej trzymania, aż do 1 godziny. Jest to niezwykle istotne, gdyż na początku skóra głowy może lekko piec, przez powstające ciepło.

Jednak z czasem uczucie ciepła powinno minąć. Zaleca się stosowanie maski raz razy w tygodniu, a przy włosach przetłuszczających się dwa razy w tygodniu.

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!