Oto przepis na naturalny smar dla Twoich bolących stawów. Zalecany dla osób po 50-tce

Kiedy kończymy 50 lat, bardzo często pojawiają się bóle stawów. Na szczęście, w domowym zaciszu możemy przygotować naturalny smar, który ukoi bolące stawy.

Członkowie rodziny, którzy są już w zaawansowanym wieku, narzekają na bolące stawy. Ich przyczyną bardzo często jest nie tylko wiek, ale również nadwaga.

Niestety, bóle mięśni i stawów kolanowych należą do tych, które są bardzo nieprzyjemne, i które ciężko znieść. Warto również mieć świadomość, że ból stawów może mieć różne przyczyny, przez co czasami narzekają na niego nawet młode osoby.

Co może powodować bóle stawów i bóle mięśni?

Wśród wielu przyczyn, możemy wymienić m.in. nadwagę, kontuzje, nieprawidłową dietę i różnego rodzaju choroby. Te oraz inne czynniki mogą stać się przyczyną chorób, atakujących układ mięśniowo-szkieletowy. Pacjentom skarżącym się na bóle stawów i mięśni zazwyczaj zaleca się przyjmowanie środków przeciwbólowych. Czy jednak nie da się zniwelować przyczyny, zamiast objawów?

Neuropaci są zdania, że domowe, tradycyjne środki mogą pomóc. Dzięki nim zapomnimy o bólu i będziemy mogli normalnie funkcjonować. Na dole znajdziesz przepis, jak samodzielnie przygotować lek, który uśmierzy ból.

Składniki:

  • litr wody
  • łyżeczka szałwii
  • łyżeczka mięty
  • łyżeczka rozmarynu
  • łyżeczka tymianku

Przygotowanie:

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!