Domowy środek na opuchliznę twarzy i nóg. Worki pod oczami znikną w dwa tygodnie

Opuchlizna pojawiająca się w obrębie twarzy (w szczególności oczu) lub na nogach nie daje spokoju wielu osobom. Za pomocą kilku prostych kroków można przyrządzić specjalną miksturę we własnym domu, która sprawi, że cała opuchlizna zniknie w szybki sposób.

Składniki:

  • 1 marchewka,
  • 1 pomarańcza,
  • 1 pęczek pietruszki,
  • 1 łyżka nasion lnu,
  • 1/4 cytryny,
  • 100-150 ml wody.

W pierwszej kolejności z pomarańczy i cytryny należy wycisnąć sok, który należy wlać do miski. Marchewkę myjemy, obieramy i bardzo drobno kroimy. Podobnie z pęczkiem pietruszki. Całość musi zostać dobrze posiekana.

Warzywa umieszczamy w misce i dodajemy do nich nasiona lnu. Całość zalewamy przygotowaną wodą. Dodajemy do tego sok z cytryny i pomarańczy.

Wszystkie składniki mieszamy ze sobą za pomocą blendera, aby powstała gładka, jednolita masa. Powstała mieszankę odcedzamy i umieszczamy ją w szklance.

Całość należy spożyć od razu po przygotowaniu. Każdego dnia należy spożywać jedną mieszankę takiego wywaru, aby móc zauważyć u siebie pożądane efekty. Warto NIE dodawać do roztworu cukru, ponieważ pogarsza on działanie jego, jak i wiele innych słodzików występujących na rynku.

Domowy środek na opuchliznę przynosi naprawdę duże efekty, nawet po tygodniu stosowania. Opuchlizna zacznie ustępować, dzięki czemu będzie można cieszyć się korzystniejszym wyglądem. Taki środek polecany jest także wielu osobom, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów.

To dzięki niemu można poczuć się sytym. Dodatkowo warto wspomnieć, że daje on ogromny zastrzyk energii, który spowoduje, że będziemy w stanie wykonać więcej obowiązków każdego dnia.

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!