Jak odetkać zatkane naczynia w ciągu zaledwie 2 miesięcy. Leczniczy napój, który jest fenomenem na całym świecie

Kiedyś gdy mieszkałam z babcią przez kilka lat co 2 miesiące chodziła na rynek i kupowała 3 litry serwatki. Cały czas zastanawiałam się do czego ją regularnie wykorzystuje.

Jak się okazało, tajemnica była niezwykle prosta: regularnie przygotowywała kwas Bolotova, leczniczy napój, który był fermentowany i pity przez nią w celu oczyszczenia naczyń. Jak go zrobić opowiem Ci w dzisiejszym artykule.

Kwas czosnkowy Bolo

Boltov Kwas

Przepis na ten nieskomplikowany napój składa się z minimalnej ilości składników. Aby go ugotować, będziesz potrzebować:

  • 3 l serwatki mlecznej
  • 200 g posiekanego czosnku
  • 200 g cukru
  • 1 łyżeczka śmietany

jak czyścić naczynia

Najpierw umieść czosnek w gazie i zawiąż go w niej. Następnie zanurz w słoiku z serwatką, dodaj cukier i śmietanę. Pozostaw napój w ciepłym i ciemnym miejscu na okres od 3 do 5 tygodni, od czasu do czasu mieszaj zawartość.

Pij 50 ml przygotowanego napoju 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem – 3 litry kwasu wystarczą na 2 miesiące.

Przy regularnym stosowaniu po pierwszej części kuracji poczujesz poprawę w takich aspektach jak: drętwienie rąk i nóg minie, ciśnienie u normalizuje się i wiele innych.

kwas chlebowy

Enzym z czosnku poprawia metabolizm i stymuluje produkcję enzymów niezbędnych do trawienia. Poprawia również elastyczność ścian naczyń krwionośnych i zapobiega występowaniu zawałów serca, stwardnienia i zapalenia stawów.

Napar czosnkowy pomaga pozbyć się uzależnienia od alkoholu i narkotyków, ponieważ stymuluje nadnercza, których hormony powodują fałszywe zatrucie. Pomaga oszukać ciało i uchronić je przed uzależnieniem.

Nie zapominaj, że domowe leki mogą jedynie zapewnić leczenie wspomagające, a lekarz podstawowej opieki zdrowotnej powinien zawsze określać główne leczenie.

Przed wypiciem kwasu upewnij się, że nie jesteś uczulony na którykolwiek z jego składników. Zapisuj przydatne artykuły dla siebie i podziel się nimi z przyjaciółmi!

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!