3 suszone śliwki dziennie to ratunek dla kobiet po 40 roku życia – mają wiele zdrowych właściwości

Suszone owoce są często proponowane jako alternatywa dla słonych i słodkich przekąsek. Dietetycy dobrze wiedzą, że one źródłem wielu cennych witamin i minerałów, dlatego też nie ciężko jest się domyślić dlaczego są one tak często polecane.

Osoby chcące zdrowiej się odżywiać powinny zdecydowanie przyjrzeć się takim owocom, a zwłaszcza suszonym śliwkom. Dlaczego to właśnie na nie warto zwrócić szczególną uwagę? Poniżej lista korzyści, jakie płyną z regularnego spożywania suszonych śliwek.

Śliwka to kobiecy owoc

Dokładnie tak, jak wyżej. Śliwka suszona jest owocem, który może zdziałać cuda dla kobiet, które wstępują w bardzo dojrzały okres życia. Po 40 roku życia masa kostna kobiet wygląda nieco inaczej, niż wcześniej. Co za tym idzie, kobiety tracą po prostu masę kostną, a ratunkiem w tej sytuacji nie zawsze są produkty mleczne.

Nabiał, według badań naukowych, nie może być porównywalny z tym jakie efekty przynosi spożywanie 100 gram śliwek suszonych dziennie. Kobiety, które regularnie spożywają śliwki po roku mogą doczekać się rezultatów, które potwierdzą badania.

Lek na zaparcia

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!