Najciekawsze i najpopularniejsze przepisy kulinarne w sieci!

Stara metoda stosowana przez sportowców, która pomaga w obrzękach oraz podczas uporczywych bóli kolan. Przetestuj.

Oto stare i sprawdzone sztuczki sportowców, dzięki którym szybko pozbędziesz się bólu i obrzęku w kolenie. To działa!

Opuchlizna w okolicy kolana może sygnalizować różnego rodzaju problemy i dolegliwości. Jeśli ból nie ustępuje lub wręcz z dnia na dzień się pogarsza, należy niezwłocznie udać się do lekarza.

Istnieje jednak kilka domowych sposobów, które mogą załagodzić objawy i uśmierzyć ból zwłaszcza w przypadku obrzęków, opuchlizny czy zbierającej się wody w kolanie. Naturalne środki zaradcze na tego typu dolegliwości zostały przetestowane i wypróbowane przez wielu sportowców. Nie zastąpią one wprawdzie profesjonalnego leczenia, jednak mogą doraźnie pomóc, kiedy pojawia się problem.

Liście kapusty

Ból w kolanie nie pozwala ci zasnąć w nocy? Jest na to sprawdzony sposób. Przygotuj kilka liści kapusty i rozbij je wałkiem. Następnie obłóż nimi kolano i zabezpiecz dookoła folią spożywczą.

Opatrunek z twarogu

Kolejnym sprawdzonym sposobem na ból i obrzęk w kolanie jest twaróg. Obłóż nim kolano i zabezpiecz gazą. Następnie obwiąż bandażem elastycznym i pożegnaj się z bolesnymi dolegliwościami!

Opatrunek z musztardy

Przed pójściem spać posmaruj spuchnięte lub obolałe kolano musztardą. Następnie zabandażuj je i pozostaw w opatrunku przez całą noc, a nad ranem dokładnie zmyj.

W ten sposób pozbędziesz się opuchlizny i bólu. Trik sportowców

Przygotuj mieszaninę z 1 łyżeczki musztardy, 1 łyżeczki miodu i 1 łyżeczki sody oczyszczonej. Następnie posmaruj nią kolano i dokładnie owiń bandażem na 4 do 24 godzin.

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!