Dieta „100” – Nawet moja babcia straci na wadze: jedz mięso i ryby, ale nie banany i jabłka

Aby stracić na wadze potrzeba najczęściej sporo czasu i wyrzeczeń. Diety są często trudne i przewidywalne. Proces chudnięcia nie zawsze jednak polega na zasadzie: jemy mniej, więc ważymy mniej. Warto schudnąć i czuć się świetnie. Dziś podpowiemy, jak połączyć ze sobą samopoczucie oraz utratę kilogramów.

Nasz pomysł na dietę to połączenie kilku wersji: diety bez węglowodanów z dietą trenera fitness gwizd. 

Podstawą twojej diety jest jedzenie nie więcej niż sto kalorii cukrowych na dzień. Należy pamiętać, ze cukier jest jedna z przyczyn wzrostu tkanki tłuszczowej w organizmie, zawsze obok tłuszczu.

Jak dowiedzieć się, ile kalorii cukrowych znajduje się w jednym produkcie? Ilość węglowodanów tego produktu należy pomnożyć przez cztery.

Weźmy na przykład banana. Jeden owoc to 25 gramów węglowodanów. Wy Może się wydawać, że to niedużo, jednak dla porównania jęczmień perłowy to 10 g węglowodanów na 100 g. Warto więc policzyć, że dziennie możemy pozwolić sobie na jednego banana lub na 300 gramów owsianki z jęczmienia.

Trzeba pamiętać, że węglowodany są wszędzie, ale w różnych ilościach. Warto podzielić produkty na te, które są wolne od węglowodanów i na te, które zawierają dużo tłuszczu.

Jakie produkty warto jeść bez obaw o szczupłą sylwetkę:

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!