Domowa maska do włosów, która poprawi ich gęstość, połysk i w zaledwie tydzień.

Poznaj sposób na wzrost włosów już w tydzień. Czteroskładnikowa maseczka, którą możesz przygotować w domu.

Nadmierne wypadanie włosów i łysienie to problem, który dotyka wielu z nas. Taki stan może mieć wiele przyczyn – procesy starzenia, nieodpowiednia dieta, suchość skóry, zła pielęgnacja włosów, brak równowagi hormonalnej, przyjmowane leki i poddanie długotrwałemu stresowi.

Jednak  przede wszystkim, winowajcą tego problemu jest genetyka. Oznacza to, że jeżeli w Twojej rodzinie pojawił się podobny problem, szansa na to, że spotka to i Ciebie jest niestety spora.

Wypadanie włosów to rzecz, którą ciężko jest zaakceptować, zwłaszcza jeśli przytrafia nam się w młodym wieku. Jeśli zauważyłaś, że problem dotyczy i Ciebie zacznij działać już dziś.

Jednak zamiast wydawać fortunę na drogeryjne kosmetyki o głośnym marketingu i wątpliwym składzie pełnym chemikaliów, warto sięgnąć po to, co jest tuż pod naszą ręką i cieszyć się efektami już w tydzień.

Przyroda i naturalne składniki, które w niej występują sprzyjają naszej urodzie.

Prezentujemy więc przepis na odżywczą maseczkę, która wpłynie na porost włosów. Wykonamy ją tylko z naturalnych składników. Jest tania i niebywale łatwa do wykonania.

Potrzebne składniki:

  • 1 banan
  • 1 żółtko jajo
  • 1 łyżka stołowa miodu
  • 1 szklanka piwa

Wykonanie:

Wymieszaj składniki mikserem, aż do utworzenia gładkiej, jednolitej masy. Zastosuj ją jako wcierkę – wetrzyj w skórę głowy i masuj energicznie przez kilka minut.

Pozostaw na głowie przez godzinę a następnie dokładnie spłucz. Postaraj się stosować ten zabieg za każdym razem przed myciem włosów.

Różnice zobaczysz już po kilku takich pielęgnacjach – włosy staną się mocne, będą mniej wypadać, a przede wszystkim będą szybciej rosły.

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!