Spójrz na palce swojej lewej dłoni, one mówią wiele o Twoim charakterze

Z długości palców można dużo odczytać na temat charakteru danej osoby. Wystarczy dokładnie przyjrzeć się dłoni.

Okazuje się, iż to jest potwierdzone przeprowadzonymi badaniami naukowymi, więc fakty są jak najbardziej wiarygodne. Z ludzkiej dłoni można odczytać osobowość człowieka. Największy sekret znajduje się w serdecznym palcu, ponieważ wskazuje on na ilość otrzymanego testosteronu już w momencie ciąży.

W celu sprawdzenia otrzymanych wyników z badań naukowych należy zmierzyć długość serdecznego palca.

W związku z tym trzeba wyprostować lewą dłoń i porównać serdeczny palec ze wskazującym. Jeśli będzie on dłuższy w porównaniu do wskazującego to nie pozostaje nic innego tylko cieszyć się. Taka osoba jest wręcz czarująca!

Wychodzi na to, iż takie osoby nie tylko idealnie i świetnie prezentują się, ale również cechują się pełnią uroku osobistego, a  co ważne – bardzo dobrze dogadują się z innymi, co jest niezwykle ważne, aby być komunikacyjnym, żeby wszędzie odnaleźć się, w każdym towarzystwie, niezależnie czy widzi się kogoś pierwszy raz, na przykład w nowej pracy.

Natomiast jeśli wyjdzie, że palec serdeczny będzie krótszy niż wskazujący palec to dana osoba charakteryzuje się ogromną wiarą w samego siebie.

Ponadto ma ona narcystyczne predyspozycje, więc są naturalnymi oraz urodzonymi liderami. Taka osoba świetnie nadałaby się przykładowo na kierownicze stanowisko, gdzie trzeba zarządzać grupą ludzi.

Z drugiej strony taka osoba najlepiej czuje się w samotności, a tylko denerwuje się, kiedy ktoś zaczyna przeszkadzać. W miłości są skryte, ponieważ nie odważą się na wykonanie pierwszego kroku. Dodatkowo, zmysły tej osoby są jeszcze bardziej rozwinięte adekwatnie do pozostałych osób z towarzystwa.

Może też okazać się, że porównywalne palce są niemal identycznej długości.

takie osoby cenią sonie miłość oraz pokój. To idealny kandydat na mediatora czy też wiernego partnera. Te osoby są poza tym, ze zrównoważona to spokojne. Znacznie lepiej im słuchać aniżeli mówić. Świetnie sprawdzą się także w roli pocieszyciela.

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!