Najciekawsze i najpopularniejsze przepisy kulinarne w sieci!

Oczyszczacz organizmu -skutecznie oczyszcza wątrobę, wspomaga trawienie, przy okazji zgubisz kilka kg.

Niezwykle skuteczny oczyszczacz organizmu, który oczyszcza wątrobę, wspomaga trawienie, a także zmniejsza talię!

Z wiekiem nasz organizm nie funkcjonuje już tak dobrze. Na pracę naszego organizmu wpływa również siedzący tryb życia oraz złe nawyki żywieniowe. Jest na to sposób!

Przedstawiamy łatwy sposób na detoksykację Twojego organizmu, który nie tylko oczyszcza wątrobę, ale wspomaga cały organizm, w szczególności kości. Ponadto stymuluje metabolizm oraz ułatwia odchudzanie.

Zdrowa wątroba, ekspresowa detoksykacja i pomoc w odchudzaniu!

Nasz znakomity napój składa się tylko z trzech składników: suszonych śliwek, rodzynek oraz wody. Nie jest Ci potrzebne nic więcej do jego przygotowania!

Suszone śliwki

Suszone śliwki zawierają więcej żelaza od świeżych. Ponadto działają, jako naturalny detoks wątroby i jelit. Mają wiele witamin, które zapewniają organizmowi właściwe odżywienie i wsparcie pracy.

Dzięki wysokiej zawartości błonnika zwiększa się aktywność trawienne organizmu, co w efekcie, umożliwia szybsze usuwanie nadmiaru płynów oraz zwiększa przyswajanie niezbędnych witamin.

Rodzynki

Rodzynki zawierają inulinę, która wspomaga cały układ pokarmowy. Dzięki wysokiej zawartości błonnika oczyszczają się jelita. Ponadto błonnik stymuluje pracę nerek oraz wątroby.

Istotnym atutem rodzynek jest to, że skutecznie oczyszczają organizm, wspomagają pracę serca i naczyń krwionośnych, a także zapobiegają niezdrowemu odkładaniu się tłuszczów w organizmie. Poza tym wpływają na pozytywną przemianę materii i są skutecznymi pomocnikami przy reumatyzmie i artretyzmie.

Jak przygotować napój detoksykujący:

  • 150 gram suszonych śliwek i rodzynek
  • 3 szklanki gorącej wody

Przygotowanie:

Najpierw zagotuj wodę w garnku i dodaj rodzynki i śliwki (bez pestek). Gotuj napar przez 15 minut. Po tym czasie zdejmij wywar z kuchenki.

Napar pij codziennie rano na pusty żołądek (1 łyżka). Po upływie kilku dni, powinieneś zauważyć zmiany w trawieniu swojego organizmu oraz utratę wagi.

Wywar pij codziennie przez okres około miesiąca. Przepis na napój detoksykujący jest odpowiedni dla osób w różnej grupie wiekowej.

Wypróbuj go a sam/sama się przekonasz, że poczujesz się znacznie lepiej!

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!