Pij wodę na pusty żołądek zaraz po przebudzeniu. Kilka istotnych faktów, które warto wiedzieć

Czy zaraz po przebudzeniu pijesz kawę? To błąd! Zamiast niej sięgnij po wodę, która nie tylko Cię obudzi, ale także sprawi, że Twoja cera będzie wyglądała świeżo i promiennie.

Ale to nie wszystko. Jeśli regularne picie wody wejdzie Ci w nawyk, dostrzeżesz pozytywne zmiany w Twoim organizmie. Zyskasz więcej siły do działania, uporasz się ze zbędnymi kilogramami, a w dodatku masz duże szanse podreperować własne zdrowie.

Cierpisz na artretyzm? Zmagasz się z epilepsją? A może masz problem ze wzrokiem?

Bez względu na to, co Ci dolega, możesz podjąć wyzwanie i wprowadzić do swojego życia ten pożyteczny zwyczaj – spożywania wody na pusty żołądek. Dzięki tej wodnej terapii masz szansę na odzyskanie dobrego samopoczucia i złagodzenie rozmaitych dolegliwości, związanych m.in. z chorobami cywilizacyjnymi (cukrzycą, otyłością czy nadciśnieniem)

Wodna terapia:

Gdy tylko się obudzisz – pij wodę – powoli, małymi łykami, wystarczą 4 porcje po 160 ml (ok. ¾ szklanki). Wodę pijemy na czczo, jeszcze przed myciem zębów, następnie czekamy ok 45 minut. W tym czasie nie jemy i nie spożywamy innych napojów,

Teraz możesz zjeść śniadanie! Po każdym posiłku (śniadanie, obiad, kolacja) robimy 2 godziny przerwy – przez ten czas nic nie spożywamy…

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!