Zagotuj 2 liście laurowe z jednym goździkiem: Ratunek przed bólem stawów i pleców. Warto zapisać przepis

Dolega Ci ból pleców, a może borykasz się od dłuższego czasu z bólem stawów? Napar z goździków przyniesie oczekiwane ukojenie

Dziś czas na przepis z zakresu leczenia naturalnego. Specjalne połączenie liści laurowych i goździków o sprawdzonym działaniu przeciwbólowym oraz przeciwzapalnym.

W obecnych czasach cechujących się szybkim tempem życia, zarówno kobiety, jak i mężczyźni często narzekają na bóle spowodowane przeciążeniem kręgosłupa. Dolegliwości te mają różne podłoże, jak uwarunkowania genetyczne, problemy z masą ciała, wiek, brak kontroli nad postawą, unikanie aktywności fizycznej, czy rodzaj wykonywanej pracy.

Zarówno ciężka praca fizyczna, jak i popularna dziś praca zdalna wywołuje niekorzystny wpływ na kręgosłup.

Nieleczony ból niestety może odezwać się za kilka lat ze zdwojoną siłą, dlatego zacznij dbać o swój kręgosłup od początku, gdy tylko zauważysz niepokojące objawy.

Nie musisz sięgać od razu po środki farmakologiczne. Jest wiele środków naturalnych wykazujących korzystny wpływ na kręgosłup, jak m.in. herbata z goździków i liści laurowych.

Ten duet jest niezwykle skuteczny w walce ze szwankującym kręgosłupem. Oba składniki są popularne w leczeniu wielu dolegliwości, ale w połączeniu działają ze zdwojoną siłą, zwłaszcza w przypadku bólów pochodzących właśnie od tych partii ciała, jak plecy, szyja, stawy.

Herbata z goździkami

Lista składników

  • 2 listki laurowe
  • 3 goździki
  • 300 ml wody

Sposób przygotowania

Listki laurowe zalej wodą i od momentu jak zawrze gotuj je przez około 5 minut. W dalszej kolejności zdejmij napar z palnika, dodaj goździki i niech całość parzy się przez 15 minut.

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!