Jak ożywić trzustkę w 3 tygodnie – te sposoby polecane są przez lekarzy.

Napar z rumianku i nieśmiertelnika

Jedną łyżkę rumianku i jedną łyżkę nieśmiertelnika zalewa się 200 ml wrzącej wody i odstawia się na co najmniej 30 minut, tak by napar zdążył się zaparzyć. Zaleca się aby był chłodny w trakcie spożywania.

Należy go pić przynajmniej dwa razy dziennie, pół godziny przed planowanym posiłkiem. Aby uzyskać rezultaty, trzeba stosować go co najmniej dwa tygodnie

Papka z gryki

Nazwa wymyślona na potrzeby artykuły, jednakże potrafi zdziałać cuda! Grykę należy zmielić, najlepiej w młynku do kawy, z której powstanie mąka gryczana. Zmieloną grykę zalewa się 200 ml kefiru, następnie odstawić na noc i spożyć na śniadanie.

Pietruszka na mleku

Przygotuj 800 g świeżo umytej pietruszki i mleko. Mleko należy podgotować, a w tym czasie pietruszkę porządnie posiekać. Podgotowanym mlekiem zalewa się zioła, tak aby były całkowicie przykryte.

Tę mieszankę trzeba jeszcze gotować na małym ogniu, jednakże tak, aby mleko nie było zbyt gorące. Porcja tej mieszanki powinna wystarczyć na cały dzień, a spożywać ją trzeba w postaci dwóch łyżek, co dwie godziny.

Liście laurowe

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!