Piękne stopy w kilka dni. Metody pielęgnacji stóp, polecone przez moją kosmetyczkę.

Do przygotowania kąpieli musimy rozcieńczyć 4 łyżki glinki białej oraz 2 łyżki sody w 2 litrach ciepłej wody. Kolejno moczymy stopy przez około 10-15 minut. Taka kąpiel wpływa dobrze na bardzo suchą skórę stóp, a także na poprawę kondycji płytki paznokcia. Jest w stanie zniwelować nasze zrogowacenia oraz przywrócić paznokciom odpowiedni kolor.

Kąpiel z jodem:

Przygotowujemy naczynie, które pomieści 2 litry ciepłej wody. Dodajemy do niego 2 łyżki sody i 2 łyżki jodu. Dzięki temu jesteśmy w stanie pozbyć się wszelkich uszkodzeń, odcisków. Kąpiel pozwoli skórze na znacznie szybszą regenerację. Moczymy stopy przez maksymalnie 10 minut w naszej mieszaninie.

Kąpiel z sodą i mydłem:

Zależy nam na idealnym oczyszczeniu skóry? Nic prostszego. Potrzebujemy do tego miski, która pomieści 3 litry wody. W przygotowanej ciepłej wodzie rozcieńczamy 2 łyżki płatków mydlanych z 2 łyżkami sody oczyszczonej. Stopy moczymy mniej więcej do ostygnięcia wody, czyli przez około 10 minut. To bardzo odświeżający sposób, dzięki niemu nasze stopy odżyją, zrelaksują się, a mydło i soda zdecydowanie oczyszczą je idealnie.

Kąpiel z sodą i mlekiem:

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!