Lista 5 najbardziej niebezpiecznych leków. Lekarze o tym nie mówią, ale niektóre z nich mają szereg skutków ubocznych

W tym artykule chcemy Państwu przedstawić listę najbardziej niebezpiecznych dla zdrowia człowieka leków, o których lekarze zazwyczaj nie wspominają, że są one wprost zabójcze dla organizmu ludzkiego. Przed każdym użyciem leku powinno się przeczytać ulotkę do niego dołączoną, w której opisane są możliwe efekty uboczne.

Jednak w obecnych czasach nie istnieje lek, który nie posiada takowych skutków, lecz zazwyczaj są one mało poważne dla zdrowia. Istnieją również leki, które mogą uratować ludzkie życie, ale ich skutki uboczne są tak poważne i jest ich tak wiele, że leczenie owymi lekami jest także niebezpieczeństwem dla człowieka.

ANTYBIOTYKI

Chyba nie istnieje osoba, która chociaż raz w swoim życiu nie brała antybiotyku. Fakt, iż ta grupa leków znalazła się na tej liście, może być dla niektórych osób zaskakujący, ponieważ antybiotyki są przepisywane w chorobach wirusowych oraz potrafią pozbyć się chorobotwórczych bakterii z organizmu.

Niestety ten rodzaj leków może wykazywać nieskuteczność działania a w niektórych przypadkach byś śmiertelny. Stosując antybiotyki w dłuższym okresie nasz organizm, może nabyć na nie odporność, prowadząc do sytuacji zagrożenia życia.

Również nasze jelita cierpią z tego powodu, gdyż leki te atakują bakterie w nich się znajdujące (niszcząc zarówno te złe i dobre bakterie). Ważne jest, aby stosując antybiotyki przyjmować z nimi również leki osłonowe, które zapobiegną uszkodzeniu jelit i pomogą utrzymać zdrową florę bakteryjną.

CHEMIOTERAPIA (CYTOSTATYKA)

You might also like

Comments are closed.

error: Zakaz kopiowania treści!